KONST / Litografier / Färglitografi 13857430
nr 1385 7430
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/260. Motivet: 25x20, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:22:24
200 kr
250 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström